HAKKIMIZDA

 
Günümüzde naylon poşetlerin çevreye verdiği zararlar tartışılırken, geri dönüşümlü ve birden çok kullanılabilen bez poşetlerin önemi her geçen gün artmaktadır.Küresel ısınmanın tehdit oluşturduğu bu dönemde doğaya karşı sorumluluğumuz bir kat daha artmıştır. Şirketimizin önceliği, doğayı korumak, onunla uyumlu yaşamak ve ondan aldıklarının değerini bilmektir.

Non-woven bez çantalar hem çevre dostu hem de uzun kullanım ömürleri sayesinde çok etkili tanıtım aracıdır. Uzun süre kullanılan bez poşetler firmanızın tanıtımının üzün ömürlü ve kalıcı olmasını sağlar. Bez poşetlerin %100 geri dönüşümlü, anti bakteriyel ve defalarca yıkanıp kullanılabiliyor olması tercih sebebidir. Uzun yıllardan beri bez çanta sektöründe hizmet vermekte olan BOĞAZİÇİ AMBALAJ sizlere bu alanda hizmet vermekten gurur duyar.

Kanserojen madde üretmeyen, su geçirmeyen bir yapıya sahip olan tela kumaşın kullanımı son yıllarda çevreye duyarlı birçok ülkede artmıştır. Biz de çevre duyarlılığı konusunda üzerimize düşen görevi, bu ürünü sizlere sunarak yerine getirdiğimize inanıyoruz; ve sizi de doğaya ve geleceğe katkıda bulunmaya davet ediyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 


Sosyal Medya

Delicious Flickr

Harita

İletişim Bilgilerimiz

Firma Boğaziçi Matbaacılık Tic.Ltd.Şti
Adres Çiftehavuzlar Cad. Askeri Fırın Sok. Prestij İş Merkezi Kat:2 No. 410 Terazidere / Bayrampaşa / İSTANBUL
Telefon +90 (0212) 612 03 10
Fax(0212) 612 03 10
E-Mail info@bezcantaimalat.com

Untitled Document